Ak si potrebujete zaznamenať nejaký údaj z vašich inteligentných hodiniek, tak nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť rýchlu sníku obrazovky, ktorú si môžete kedykoľvek pozrieť v galérii.

Snímky obrazovky určite využívate na svojich jablčných počítačoch, telefónoch a tabletoch, no vedeli ste, že rovnako si môžete vytvoriť snímku obrazovky aj na vašich Apple Watch? Je to využiteľné v mnohých situáciách, či už chcete rýchlo zdieľať nejaké ocenenie alebo úspech v rámci aktivity, prípadne výsledky merania srdcovej frekvencie a pod., to všetko veľmi rýchlo zaznamenáte jednoduchým kliknutím.

Snímky obrazovky treba na Apple Watch najprv aktivovať – prejdite do nastavení, následne kliknite na všeobecné a vyhľadajte položku snímky obrazovky. Ak už máte túto funkciu aktivovanú, tak kedykoľvek môžete stlačením korunky a napájacieho tlačidla súčasne vytvoriť snímku obrazovky, ktorá sa vám okamžite uloží do galérie a vy ju ihneď uvidíte vo svojom iPhone alebo inom zariadení v rámci jedného AppleID. Jednoduché a dobre použiteľné!

Prečítajte si aj:

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
OUTDOOR | PRÍRODA | AUTOMOBILY | TECHNOLÓGIE