Banka tiež ponúka zľavu na nové hodinky a účet zadarmo.

Slovenská sporiteľňa je po 365.bank a Poštovej banke ďalšou slovenskou bankou, ktorá spustila platenie inteligentnými hodinkami značiek Garmin a Fitbit. Obe riešenia znamenajú rýchly, jednoduchý a bezpečný spôsob platby a do inteligentných hodiniek si môžete pridať debetné platobné karty spoločností Visa aj MasterCard.

Slovenská sporiteľňa si tiež pripravila 15% zľavu na vybrané zariadenia pre svojich klientov a do konca roka ponúka novým klientom účet zadarmo. Informácie o zľave na hodinky a viacerých súťažiach nájdete na webe zaplatmobilom.sk či na sociálnych sieťach.

Platenie cez Garmin Pay, resp. Fitbit Pay podporujú nasledujúce zariadenia:

  • D2™ Delta S, D2 Delta, D2 Delta PX, fēnix® 5S Plus, fēnix 5 Plus, fēnix 5X Plus, Forerunner® 945, Forerunner® 645, Forerunner 645 Music, MARQ™ Athlete, MARQ Aviator, MARQ Captain, MARQ Driver, MARQ Expedition, vívoactive® 3, vívoactive 3 Music
  • Fitbit Ionic, Fitbit Ionic adidas edition, Fitbit Charge 3 Special Edition, Fitbit Versa, Fitbit Versa Special Edition

Platiť hodinkami môžete všade tam, kde majú bezkontaktný platobný terminál. Na Slovensku je to už viac ako 70 tisíc prevádzok, služba sa však dá využiť aj v zahraničí. Skúsenosti Slovenskej sporiteľne potvrdzujú, že ľudia platia mobilom aj v exotických krajinách, podobné trendy preto banka očakáva aj pri platení hodinkami.

Pripomeňme, že Slovenská sporiteľňa podporuje okrem Fitbit Pay a Garmin Pay aj platenie cez Apple Pay a Google Pay.

Platiť inteligentnými hodinkami Garmin a Fitbit môžete už aj v SLSP

Postup pri platení hodinkami

Garmin PayFitbit Pay
·       Na hodinkách si vyberte ikonu Garmin Pay.·       Stlačte ľavé tlačidlo na hodinkách a počkajte kým hodinky nezavibrujú.
·       Zvoľte kartu, ktorou chcete zaplatiť.·       Na hodinkách  vyberte kartu, s ktorou chcete zaplatiť.
·       Priložte hodinky k bezkontaktnému terminálu.·       Priložte hodinky k bezkontaktnému terminálu.
·       Ak je to vaša prvá platba za 24 hodín, zadajte prístupový PIN kód. Pri ďalších platbách už kód nezadávate.·       Ak je to vaša prvá platba za 24 hodín, zadajte prístupový PIN kód. Pri ďalších platbách už kód nezadávate.

Účet zadarmo

Slovenská sporiteľňa tiež ponúka účet zadarmo až do konca roka 2019 všetkým novým klientom, ktorí oň požiadajú do konca augusta. Účet bez poplatku však môžu mať aj po uplynutí bezplatného obdobia. Stačí splniť tri jednoduché kroky – mesačne zaplatiť kartou aspoň 200 eur, využívať minimálne tri pravidelné platby (trvalé príkazy, inkasá) a pravidelne si sporiť.

Zdroj: SLSP

Prečítajte si aj:

Platíme s kartou od Slovenskej sporiteľne cez Apple Pay. Vyskúšať si to môžete aj vy a to celkom zadarmo. Vieme ako (VIDEO TOUCHIT)

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit