Stalo by sa tak po prvýkrát v histórii série.

Zdá sa, že Fitbit pre tento náramok používa interné kódové označenie Morgan. Séria Fitbit Charge obsahuje už niekoľko zaujímavých modelov. Očakávame však, že tento rok sa séria Charge rozrastie o nový model.

Portál AndroidAuthority prináša niekoľko nových informácií o zariadení, ktoré by mohlo byť nástupcom Fitbit Charge 4. Uniknutý obrázok fitnes náramku zobrazuje zariadenie s označením Morgan. Je však takmer isté, že neskôr v tomto roku sa uvedie ako Charge 5.

Najdôležitejšie je, že tento fitness náramok má širší displej, než aký sme videli na modeli Charge 4. Podstatnejšie však je, že displej má plnofarebnú grafiku, čo sme v tejto sérii nemali možnosť zatiaľ vidieť. Je zaujímavé, že tento displej je podobný displeju nového modelu Fitbit Luxe. Je však oveľa menší, čo je vzhľadom k očakávanej nižšej cene aj pochopiteľné.

Fitbit Charge 5 s farebným displejom: Zdroj: 9to5google

Na základe uniknutej fotografie sa domnievame, že model Fitbit Charge 5 nemá fyzické tlačidlá. Vyčnievajúce body po stranách sú s najväčšou pravdepodobnosťou úchyty remienka. Nemalo by tak ísť o ovládacie prvky. Avšak model Charge 5 bude mať rovnaké kapacitné tlačidlo, aké sme už videli na iných produktoch Fitbit.

Je možné, že nový Fitbit Charge 5 spoznáme už na jeseň, kedy spoločnosť tradične predstavuje svoje novinky.

Zdroj: AndroidAuthority

Prečítajte si aj:

Fitbit predstavil novinku: Luxe je prémiový a luxusný fitness náramok

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.