Medzi novinkami bude aj Garmin Venu 2 Plus.

Garmin už čoskoro predstaví nové generácie svojich inteligentných a športových hodiniek. Naznačuje to portál WinFuture.de, ktorý zverejnil množstvo fotografií pripravovaných noviniek. Okrem modelu Venu 2 Plus, o ktorom sme už informovali v samostatnom článku TU, sa na nemeckej stránke objavili fotky očakávaných noviniek Fénix 7, Instinct 2 a Epix.

Garmin Epix (2. generácie)

Garmin Epix boli prvé GPS hodinky od Garminu s podporou zobrazovania máp. Tieto hodinky boli predstavené v januári 2015, takže ak Garmin predstaví druhú generáciu, resp. ich zreinkarnuje na výstave CES 2022, bude to pri príležitosť osláv ich 7 rokov.

Epix (2. generácie) ponúknu moderný dizajn s veľkým a okrúhlym displejom. Konštrukcia hodiniek kombinuje polykarbonát a nehrdzavejúcu oceľ. Hodinky spĺňajú štandardy vojenskej odolnosti a majú aj pokročilú odolnosť voči vode na úrovni 10 ATM. Z hľadiska funkcií môžeme očakávať tradičnú outdoorovú výbavu a uvidíme, či nás Garmin niečím prekvapí.

Garmin Epix (2. generácie)
Garmin Epix (2. generácie)

Garmin Fénix 7, 7S a 7X

Garmin takisto predstaví novú generáciu hodiniek Fénix. Tie by mali byť dostupné v troch verziách – 7, 7S a 7X. Novinky ponúknu vynovený dizajn, odolnú konštrukciu z ocele a plastu s vojenskou odolnosťou a odolnosťou voči vode na úrovni 10 ATM.

K dispozícii budú viaceré farebné kombinácie, pričom niektoré modely budú mať aj podporu solárneho nabíjania a sklíčko Power Glass. Fénix 7 a 7X budú mať veľkosť 47 mm, model Fénix 7S bude mať veľkosť 42 mm.

Pri pohľade na fotky modelov Fénix 7 a Epix (2. generácie) badať viacero spoločných dizajnových prvkov. Zdá sa však, že hodinky sa odlišujú jedným komponentom a tým je displej – na konkrétne detaily si musíme ešte pár dní počkať.

Garmin Fénix 7
Garmin Fénix 7
Garmin Fénix 7S
Garmin Fénix 7S

Garmin Instinct 2 a 2S

Novej generácie sa dočkajú aj outdoorové hodinky Garmin Instinct. Tie budú dostupné v dvoch veľkostiach a ponúknu zabudované GPS, výbornú výdrž batérie a pokročilú odolnosť konštrukcie. Tieto hodinky využíva displej s technológiou elektronického atramentu.

Konštrukcia hodiniek spĺňa štandardy vojenskej odolnosti, avšak ďalšie detaily, ako je veľkosť jednotlivých modelov, nie je možné z fotiek vyčítať. Fotky však prezrádzajú, že hodinky ponúknu funkcie, ako je meranie okysličenia krvi SpO2, funkcia Body Battery a takisto aj pokročilú analýzu spánku s vyhodnocovaním skóre spánku.

Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2S
Garmin Instinct 2S

Garmin Venu 2 Plus

Medzi pripravovanými novinkami od Garminu sú aj hodinky Venu 2 Plus, o ktorých sme už viackrát písali. Tie budú dostupné v 43 mm veľkosti a to v čiernej a bielo-zlatej farbe. Novinkou v porovnaní s Venu 2 bude časť konštrukcie z nehrdzavejúcej ocele a tretie bočné tlačidlo s dosiaľ neznámou funkciou.

Očakáva sa, že hodinky ponúknu virtuálneho asistenta a podporu Bluetooth telefonovania vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru.

Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus

Ďalšie fotky v tomto článku spomínaných pripravovaných hodiniek od Garminu nájdete na webe WinFuture.de, TU. Cenu a dostupnosť hodiniek nepoznáme, avšak predpokladáme, že Garmin by ich mohol oficiálne oznámiť začiatkom januára na výstave CES 2022.

Prečítajte si aj naše články o funkciách v Garmin hodinkách:

Zdroj: WinFuture.de

Prečítajte si aj:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit