Streamerom umožnia zobrazovať srdcovú frekvenciu v reálnom čase.

Garmin ponúka online hráčom nový spôsob ako pridať ďalšie informácie k ich streamu. To umožní zobrazovať reakcie na hranie akčných alebo iných napínavých hier. Informácie o priebehu hier a reakciách hráčov zabezpečia nové GPS hodinky Instinct Esports Edition.

Inteligentné hodinky používajú Bluetooth na pripojenie k nástroju na streamovanie z počítača. Následne tak môžu hráči vo svojich streamoch zverejňovať údaje o ich srdcovom rytme, strese a úrovni Body Battery. Unikátny profil umožňuje používateľovi sledovať, analyzovať a zároveň streamovať všetky biometrické dáta počas hrania. Tieto údaje je možné synchronizovať s aplikáciou Garmin Connect. Garmin sľubuje výdrž batérie až tri dni, keď je zariadenie v režime esports, alebo 14 dní v režime inteligentných hodiniek.

Instinct Esport Edition sú vybavené aj štandardnými funkciami s podporou GPS pre monitorovanie širokého spektra aktivít od behu, turistiky cez bicykel, lyžovanie, pádlovanie, indoor aktivity a ďalšie.

Puzdro hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s chemicky-tvrdeným sklíčkom odolným voči poškriabaniu, pričom spĺňa armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu.

Dostupných je viac ako 30 športových aplikácií a profilov aj pre iné typy sledovania aktivít. Športové hodinky Instinct Esports Edition sú aktuálne dostupné aj na Slovensku za cenu 299,99 eur.

Zdroj: Garmin

Prečítajte si aj:

Garmin Instinct (Flame Red): Fénix dostal konkurenta z vlastných radov

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.