Oficiálneho oznámenia by sme sa mali dočkať na výstave IFA.

Fitness hodinky Garmin Fenix sa dočkajú novej generácie. Oficiálne by sme ju mali spoznať začiatkom septembra v Berlíne a bude k dispozícii v celkovo piatich prevedeniach.

Garmin na výstave IFA 2019 predstaví hodinky Fenix 6, 6S, 6 Pro, 6S Pro a 6X Pro. Jednotlivé modely sa budú odlišovať niektorými funkciami – modely Pro ponúknu aj prehrávanie hudby a verzia 6X Pro vydrží na jedno nabitie až 21 dní.

Nové hodinky by sa však mali od konkurencie odlišovať najmä schopnosťami monitorovať vašu aktivitu. Okrem klasických funkcií budú hodinky vybavené monitorovaním obsahu kyslíka v krvi či spätnou väzbou pre optimálnu rýchlosť behu.

Špecifickou funkciou je tiež Body Battery, ktorá berie do úvahy vašu aktivitu a kvalitu oddychu a na základe toho hodnotí vyčerpanie vášho organizmu. Cena hodiniek by mala začínať na úrovni 599 eur, za modely Pro si Garmin vypýta o 100 eur. Najlepšie vybavená verzia 6X Pro sa bude predávať za 749 eur.

Ďalšie detaily o hodinkách Garmin Fenix 6 zistíme priamo na výstave IFA v Berlíne. Podstatné informácie nájdete následne na touchit.sk.

Zdroj: slashgear

Prečítajte si aj:

Recenzia Garmin fēnix 5X Plus: Opäť na vrchole

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit