Séria Approach sa rozširuje o tri nové modely Approach S42, Approach S12 a Approach G12. 

Nové modely sú zamerané na technicky zdatných golfistov, ktorí analyzujú svoju techniku a vylepšujú svoju hru. Všetky tieto tri modely ponúkajú 42 000 golfových ihrísk po celom svete. Medzi ich spoločné funkcie navyše patrí Green View, ktorý pomôže lepšie analyzovať putt. Súčasťou je aj kompatibilita s aplikáciou Garmin Golf na nahrávanie výsledkových listín a účasť na výsledkových tabuľkách a turnajoch. Garmin Approach S12 a S42 sú postupne zaraďované do predaja, pričom model G12 bude k dispozícii v priebehu najbližších 3 – 5 týždňov.

Garmin Approach S42 je vybavený 1,2-palcovým farebným displejom s dotykovou obrazovkou. K dispozícii je funkcia AutoShot, ktorá golfistom umožňuje sledovať a automaticky zaznamenávať vzdialenosti striel. Golfisti môžu používať tieto inteligentné hodinky aj mimo golfového ihriska a prijímať upozornenia a používať funkcie sledovania aktivít, ktoré zahŕňajú kroky, spánok, kalórie, vibračné výstrahy, pohyb a zabudované športové profily. Spoločnosť tvrdí, že hodinky v režime GPS dokážu fungovať až 5 hodín a v smart režime až 10 dní. Cena je 299,99 dolárov.

Model Garmin Approach S12 je určený pre začiatočníkov. Hodinky sú vybavené 1,3-palcovým displejom s vysokým rozlíšením, dobre čitateľným aj na priamom slnečnom svetle. Poskytujú režim zobrazenia Veľkých čísel, čo by malo poskytnúť jednoduché odčítanie z displeja za každých okolností. V režime GPS vydržia až 30 hodín. Cena je stanovená na 199,99 dolárov. 

Garmin Approach G12 je GPS zariadenie do ruky. Ponúka 1,3-palcový displej s vysokým rozlíšením a zabudovanú sponu a šnúrku na zavesenie za opasok alebo okolo krku. Dodáva sa s rovnakou sadou funkcií ako Approach S12. Cena je stanovená na 149,99 dolárov.

Cena a dostupnosť na Slovensku nie je oficiálne potvrdená. 

Zdroj: PocketNow

Prečítajte si aj:

Tréner Garmin: S profesionálnym trénerom až do Finále (2. časť)

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.