Ochrana osobných údajov sa berie čoraz vážnejšie.

Vďaka najnovším taktickým inteligentným hodinkám tactix Delta, Garmin berie tieto obavy vážne. Spoločnosť prináša riešenie a nechá si za viaceré špeciálne funkcie aj patrične zaplatiť. Garmin tactix Delta majú cenu pomerne vysokú, ale tá nie je ani zďaleka na úrovni modelového radu MARQ, „iba“ kopírujú aktuálnu líniu fénix 6. Za približne 900 dolárov používateľ získa niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré sa takmer s istotou nenachádzajú v žiadnom inom konkurenčnom produkte.

Garmin tactix Delta

zdroj: Garmin

Tajný režim pozastaví sledovanie polohy a špeciálne tlačidlo okamžite vymaže všetky dáta

Hodinky sú samozrejme vybavené mnohými ďalšími užitočnými funkciami, ktoré by sme prirodzene očakávali od smart hodiniek spoločnosti Garmin, predovšetkým v tejto cenovej kategórii. Z veľkej časti je zhodná s modelovým radom fénix 6. Tactix Delta dokážu sledovať mnohé športové aktivity vrátane behu, cyklistiky, plávania alebo napríklad aj zoskoky s padákom. Tento model tiež ponúka niekoľko moderných funkcií, ako je platenie pomocou služby Garmin Pay, 32 GB úložného priestoru na ukladanie hudby, plnú podporu notifikácií, alebo dokonca aj navigovanie za pomoci predinštalovaných máp. 

Garmin tactix Delta

zdroj: Garmin

Výborná je aj výdrž na jedno nabitie, vďaka ktorej je možné hodinky používať v smart režime až 21 dní

Tieto všetky moderné funkcie sú zabalené do odolného puzdra pozostávajúceho z vláknami vystuženého polymérneho šasi, vrátane oceľovej lunety s povrchovou úpravou DLC. Displej (1,4-palcový) je chránený zafírovým sklíčkom.

Svojim zameraním sú hodinky tactix Delta určené na pomerne špeciálne využívanie. Pokiaľ však premýšľate nad výborne vybavenými smart hodinkami so špeciálnymi funkciami a vysokou odolnosťou, tak práve tento model vám môže priniesť presne to, čo potrebujete.

Zdroj a titulný obrázok: Garmin

Prečítajte si aj:

Garmin fēnix 6X Pro Solar: Inteligentné hodinky s najvyššími ambíciami

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.