Fitness náramok s výbornou výdržou batérie za 80 eur.

Zariadenia Garmin vívofit štandardne ponúkajú výdrž batérie minimálne 1 rok. Výrobca však s každou ďalšou generáciou prináša nové funkcie. Hlavným lákadlom fitness náramku vívofit 4 je jednoznačne farebný displej, ktorý je neustále zapnutý a podľa Garminu ponúka výbornú čitateľnosť aj na dennom slnku.

Fitness náramok je navrhnutý na neustále nosenie, je odolný voči vode a to aj pri plávaní. Po vytiahnutí z balenia ho môžete okamžite začať používať a náramok bude počítať vaše kroky a motivovať vás k aktivite. Extra funkcie sa aktivujú po spárovaní s telefónom, Garmin vívofit 4 v takom prípade ponúkne aj sledovanie spánku a minút intenzívnej aktivity. Fitness náramok tiež dokáže automaticky rozpoznať činnosti ako chodenie, behanie, plávanie, bicyklovanie či cvičenie na eliptickom trenažéri. Snímač tepu vívofit 4 neobsahuje, čo je vzhľadom k výdrži batérie na jedno nabitie logické. Pre používateľov, ktorí chcú snímač tepu, sú určené náramky vívosmart.

Medzi extra funkcie novinky od Garminu patrí zobrazovanie aktuálneho času, stopky, časovač či budík. Náramok tiež obsahuje widget s informáciami o počasí a obsahuje funkciu Find My Phone, pomocou ktorej dokáže prezvoniť spárovaný telefón. Určitú variabilitu ponúka aplikácia Garmin Connect, pomocou ktorej sa dajú nastaviť vizuály rozhrania. Náramok Garmin vívofit 4 sa dostane na náš trh počas najbližších týždňov s cenovkou 79,99 eur.

Zdroj: Garmin

Prečítajte si aj:

Skutočný fitnes náramok pre športovcov – Garmin vívosmart HR+

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit