Garmin sa stáva, rovnako ako Fitbit, akýmsi symbolom progresu pri nositeľných fitness zariadeniach s GPS.

Trh s nositeľnou elektronikou dlhodobo stagnuje a Garmin aj napriek tomu prináša do svojich hodiniek a náramkov stále nové funkcie. Garmin má aktuálne najrozsiahlejšie portfólio v doterajšej histórii a spomeňme aspoň zopár zástupcov, z ktorých môžeme ako vlajkovú sériu označiť hodinky Fénix 5 Plus. Nezaostávajú ani Chronos, Vivofit a Forerunner 645 Music. Nesmieme zabudnúť ani na obľúbené hodinky vivoctive 3.

Hodinky zo série Fénix 5 Plus a Forerunner 645 Music už hudbu prehrávať vedia. Umožnené im je prehrávanie z pamäte prístroja, alebo streamovacej služby iHeartRadio All Access pre neobmedzený streamingový zážitok.

V novej aktualizácii získavajú tieto vybrané hodinky aj podporu streamingovej služby Deezer. Síce táto hudobná služba nepatrí medzi najpopulárnejšie, v Európe sa teší značnej obľube.

Hudobná služba bola spustená vo Francúzsku v roku 2007 a až v roku 2012 sa dostala do USA. Aktuálne má 6 miliónov platených používateľov a spoločnosť dúfa, že spolupráca s Fitbit a Garmin tento počet navýši.

Podporované hodinky – Garmin Fénix 5 Plus, Forerunner 645 Music a Vivoactive 3 Music už aktuálne dokážu ukladať viac ako 100 Deezer skladieb. To umožňuje ľahký prístup k playlistom priamo zo zápästia. Iba pripomíname, že všetky výhody, ktoré vychádzajú zo spolupráce Garmin – Deezer budete vedieť využívať iba s plateným Premium účtom.

Mesačný poplatok za Deezer Premium pre 3 zariadenia je 5,99 €, alebo Deezer Family až pre 6 zariadení za cenu 8,99 €. Aplikáciu Deezer si môžete stiahnuť na odkazoch nižšie.

Google Play
App Store

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Hodinky Apple Watch sa možno dočkajú always-on režimu. Nebude to však tento rok

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.

Komentáre sú uzavreté