Garmin Vívosport predstavujú štýlový náramok s Elevate pulzomerom, pričom remienok má pevné zapínanie. Diskrétny dotykový displej sa zobrazí len vtedy, keď to potrebujete a je dobre čitateľný na priamom slnku aj v tme. Vďaka vstavanému GPS náramok sleduje vaše prechádzky, túry, beh či cyklovýjazdy.

Vívosport počíta vaše kroky, počet prekonaných poschodí a odmeria aj čas športovej aktivity. Monitoruje úroveň kondície a odhadne váš kondičný vek. Tieto údaje sa prehľadne zobrazia hlavne v aplikácii Garmin Connect Mobile App. Po spojení s mobilom na displeji tiež zobrazujú SMS, prichádzajúce hovory, emaily a iné.

Tiež môžete pozrieť, aké bude počasie alebo ovládať prehrávač hudby vo vašom smartfóne. Testovali sme veľkosť L a tu je obvod zápästia maximálne 21,5 cm. Náramok je vyvinutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Môžete sa s ním pokojne sprchovať alebo plávať na hladine.

K pohybu vás motivuje výzva spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa na displeji rozsvieti ďalší diel. Stačí potom pár minút sa poprechádzať a výzva zmizne. Na nabíjanie potrebujete použiť špeciálny adaptér a podľa nášho testu náramok vydrží pri bežnom použití až na 7 dní (s vypnutým GPS).

Cena: 199,99 EUR
Zapožičal: Garmin.sk

Tento článok vyšiel aj v tlačenom vydaní TOUCHIT č. 12/2017, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

Značky:

Xénia Rybáková

Xénia Rybáková
Zaujíma ma všetko čo je smart, či inteligentné. V domácnosti, na ruke, či v ruke, ale aj nové technológie na kolesách.