Nechýba ani GPS či režim plávania.

Garmin má už dlhšiu dobu v ponuke inteligentné hodinky Forerunner 645 Music. Tie podobne ako vivoactive 3 Music ponúkajú priestor až pre 500 pesničiek. Majú však zásadnú nevýhodu, ktorou je vysoká cena. Z toho dôvodu sa Garmin rozhodol vyrobiť hodinky vivoactive 3 Music, ktoré ponúkajú podobné možnosti, ale majú o tretinu nižšiu cenu.

Vkladanie hudby do vivoactive 3 Music môže čoskoro prebiehať viacerými spôsobmi. Aktuálne je v ponuke iHeartRadio, no v priebehu pár týždňov pribudne aj Deezer. Batéria na prehrávanie hudby a sledovanie polohy cez GPS postačí na približne 5 hodín. V štandardnom režime však hodinky vydržia na jedno nabitie až 7 dní.

V hodinkách je predinštalovaný operačný systém od Garminu, ktorý ponúkne možnosť sledovania 15 činností, vrátane plávania. Nechýba ani podpora počasia či Uberu, ktorý aktuálne na Slovensku nejazdí. Pomocou vivoactive 3 Music sa dá platiť aj v obchode, prípadne v domácnosti je možnosť ovládať zariadenia inteligentnej domácnosti.

Vivoactive 3 Music nepatria medzi tie najväčšie hodinky. Ich priemer je 43,1 mm a vážia len 39 gramov. Za cenu 300 dolárov používateľovi poskytnú aj snímač tepu či sledovanie maximálneho VO2. Nechýba ani výškomer, teplomer, kompas, gyroskop a akcelerometer.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Garmin vívoactive 3 – športové hodinky s transflexným displejom