V deň Svätého Valentína prejavujeme svoje city oveľa intenzívnejšie, ako bežne cez rok.

Na tento deň chceme svojim partnerom a partnerkám pripraviť menšie, či väčšie prekvapenie, ktoré nám bude tento deň pripomínať napríklad aj tradičnými darčekmi v netradičnom prevedení. Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácií zo sveta technológií, ktoré určite uľahčia výber darčeka.

Darček pre ňu:

IQOS RUBY

Je vaša najdrahšia fajčiarka a chcete aby žila o niečo zdravšie? IQOS RUBY je bezdymový tabakový výrobok, ktorý prináša novú unikátnu technológiu nahrievania tabaku, namiesto jeho spaľovania. Tabak sa nahrieva pri nižšej teplote, a tak sa do tela dostáva menej škodlivín ako pri bežnej cigarete. Dizajn a štýl sú pri IQOS RUBY samozrejmosťou. Viac informácií tu.

Cena: 99€

Apple Watch

 

Tieto hodinky sa budú perfektne vynímať na jemnej ženskej ruke a budú hlavne skvelým spoločníkom pri pracovnom, alebo športovom nasadení. Informujú vás o notifikáciach napríklad z mailov, kalendára a zobrazia aj informácie o prichádzajúcom hovore. Pri športovej aktivite využijete vstavané GPS, ale aj barometrický výškomer. Na výber sú dve veľkostné verzie, 38 a 42mm. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii.

Cena: od 369€

JBL Clip 2 red

Je vaša partnerka aktívna a má rada hudbu? S malým reproduktorom od JBL sa môže spojiť príjemné s užitočným. Tento malý hudobný spoločník určite spríjemní výlet do prírody, alebo posedenie pri ohni na chate. Ale zároveň sa zmestí do ženskej kabelky. Vo svojej atraktívnej červenej farbe poteší nejednu ženu. Pri výbere pomôže naša recenzia.

Cena: 59€

Slúchadlá Panasonic RP-HF100

Slúchadlá typu on-ear, ktoré ponúkajú kvalitný a silný zvuk vďaka 30 mm reproduktorom a veľkým mušliam. Ergonomicky navrhnuté prevedenie hlavového mostu a náušníkov s mäkkým a pohodlným vankúšikom výborne sedí na hlave, vďaka čomu sú slúchadlá prispôsobené na dlhé hodiny počúvania bez straty komfortu. Slúchadlá je možné zložiť do kompaktného tvaru a schovať do cestovného vrecka.

Cena: 19,90€

Swarovski Crystalline Stardust memory stick

 

Nenápadný, štýlový a častokrát potrebný spoločník. Tento USB kľúč s kapacitou 8GB obsahuje 550 kryštálov Swarovski a samotné telo je kovové s farebným nádychom rose-gold. Tento USB kľúč určite pomôže ako inšpirácia.

Cena: podľa varianty

Samsung Galaxy S8 ružový

 

Aktuálne Samsug Galaxy S8 stále kraľuje modelovej rade S. V jemnom ružovom nádychu poskytne vašej polovičke nielen všetky moderné technológie, ktoré Samsung do tohto modelu dokázal vtesnať, ale prednosťou je ladnosť kriviek a kvalita prevedenia. Rýchle reakcie a kvalitný fotoaparát sú samozrejmosťou.

Cena: od 699€

Hyper Pearl make-up mirror and powerbank

 

Táto luxusná kombinácia klasickej púdrenky a power banky dodá vašej partnerke štýl a potrebnú energiu pre smartfón,  tablet, alebo aj ďalšie zariadenia, ktoré denne používa. Power banka s kapacitou 3000mAh sa pohodlne zmestí do každej ženskej kabelky.

Cena: 44,90€

Článok je rozdelený do dvoch častí:

  1. strana: Darčeky pre ňu
  2. strana: Darčeky pre neho
1 2

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.