Darček pre neho:

Garmin fénix 5

Sú to hodinky pre všetkých, ktorí majú radi štýl pri športe, ale aj pri bežnom nosení. Garmin fénix 5 vám poskytnú prehľad o priebehu športovej aktivity a upozornia vás na všetky potrebné notifikácie pri spárovaní so smartfónom. Hodinky spoľahlivo spolupracujú s aplikáciou Garmin Connect, ktorá zaznamenáva všetky kroky, výlety, tréningy, spánok, srdcový tep a mnoho ďalšieho v chronologickom poradí. Veľmi oceňujeme vysokú mieru personalizácie ciferníkov, ako aj voľbu a inštalovanie obľúbených aplikácií a widgetov z obchodu Garmin IQ store.

Cena: 699€

iPhone 8

Pokiaľ nepočítame iPhone X, tak iPhone 8 je v klasickej línii iPhonov top produkt od Applu. Tento darček pravdepodobne dostane pomerne málo z vás, ale to, že sa jedná o technologický vrchol dnešných dní niet pochýb. Pokiaľ obľubujete produkty od Apple, tak určite týmto darčekom nepokazíte nič.

Cena: od 799€

Creative Sound Blaster Roar2

 

Pri produktoch od Creative sme zvyknutí na vysokú kvalitu a inak tomu nie je ani pri tomto prenosnom bluetooth reproduktore, ktorý prekvapí svojim výkonom a kvalitou reprodukcie. Reproduktor podporuje bluetooth 3.0, NFC, TerraBass, microSD slot. Creative Sound Blaster Roar2 je možné používať aj ako hands-free.

Cena: 119€

GoPro Hero akčná kamera

Tieto kamery sa tešia celosvetovej popularite. Dlhoročná evolúcia ich vyniesla na vrchol a spoliehajú sa na ne nielen adrenalínoví športovci, ale svoje miesto si našla aj u bežného nadšenca, ktorý rád nahráva videá a fotí. Produktové portfólio je široké, ale ako inšpirácia vám poslúži naša recenzia na najnovší počin z rady Hero, Hero 6.

Cena: 569€

Sphero BB-8 Star wars

 

Tento malý Droid dokáže nahrávať aj holografické videá. Spoločnosť Sphero je vo svete známa svojimi robotickými hračkami. Najnovší produkt kombinuje skúsenosti s ich výrobou a licenciu Star Wars, takže Sphero BB-8 je potenciálny hit dnešných dní. Novinka ponúka podobné funkcie, ako predchádzajúce hračky tejto spoločnosti. Zariadenie môžete ovládať pomocou rozhrania Bluetooth a to do vzdialenosti 30 metrov. Okrem priameho diaľkového ovládania môžete aktivovať aj režim “obchôdzky“. Novinkou je hlasové ovládanie Droida.

Cena: 176 EUR

Predplatené karty pre hráčov

 

Určite sa bude jednať o ideálny darček pre každého hráča, ktorým žena nič nepokazí. Len musíte dopredu vedieť, či sa váš partner hrá na PC alebo na ktorom type hernej konzoly. Tieto predplatené karty umožnia využívanie exkluzívnych služieb danej hernej platformy.

Cena: od 6,99€ (podľa platformy a dĺžky predplatenia)

Beats EP On-Ear

Slúchadlá Beats EP majú majstrovsky vyladený zvuk. Káblové prevedenie umožňuje neobmedzené počúvanie a ich elegantný, odolný rám je spevnený ľahkou oceľou. Beats EP predstavujú ideálny základný model Beats pre akéhokoľvek hudobného fanúšika.

Cena: 99€

Článok je rozdelený do dvoch častí:

  1. strana: Darčeky pre ňu
  2. strana: Darčeky pre neho
1 2

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.